Težina ljepote

Pozivamo sve učenike i profesore na susret s logoterapeutkinjom i spisateljicom Nedom Vuković. Više info u prilogu.
Više

ISTRAŽIVANJE SALONITANSKE ZAPADNE NEKROPOLE NA ZAOBILAZNICI (1986.-1987.)

Dana 26.02.2024. godine, uz pratnju profesorice Eme Botice, posjetili smo Arheološki muzej u Splitu i izložbu „Memento mori“.
Više

Frankofonija u Hrvatskoj 2024.

Učenici 2.a i 3.a su sudjelovali u projektu i natjecanju “Dis-moi dix mots sur le podium” / “Reci mi deset riječi na postolju”.

ONLINE IZLOŽBA – Financijski tjedan

Pogledajte online izložbu koju su za vas povodom Financijskog tjedna pripremile naše učenice:

FOTONATJEČAJ – POZIV

Pozivamo vas da se prijavite na fotonatječaj koji organiziramo u sklopu projekta Umjetnost koja (me) inspirira!

ZDRAV ZA 5

U utorak, 12. ožujka 2024., održano je interaktivno predavanje za učenike prvih razreda u sklopu projekta Zdrav za 5 koji se u našoj školi održava već tradicionalno.
Više

Staru školsku stranicu možete pronaći ovdje: link na staru stranicu

O školi

II GIMNAZIJA  realizira i ostvaruje nastavni program JEZIČNE GIMNAZIJE. Velika se pozornost posvećuje nastavi i različitim izvannastavnim ak­tivnostima. Učenici su uspješ­ni na mnogim natjecanjima. Profesori i učenici nastoje ostvariti poticajnu komunikaciju,razumijevanje,otvorenost i spontanost.

Galerija foto grupe

01svi

Praznik rada

DRUGAčiji

“Ovogodišnja izrada školskoga lista DRUGAčiji počela je od glavne teme – grada Splita.”

English spark br. 3

Užitak ljetnih praznika bit će potpun tek uz čitanje ljetnoga štiva na engleskom jeziku koje...